Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Byty Letňany - široký výběr pro každého

Rádi byste bydleli v Praze, ale obáváte se smogu, hluku nebo příliš velkého množství sousedů? Nemusíte! Byty v Letňanech patří mezi nejvyhledávanější lokality v pražském regionu a navíc se jedná skutečně o moderní způsob bydlení, který ocení celá vaše rodina. Blízkost metra a obchodního centra, kde najdete například i multikino, celou řadu restaurací či maximální sportovní vyžití čeká doslova jen na to, kdy je konečně objevíte. Do Letňan se pohodlně dostanete nejen s MHD, ale i s taxi Praha.

Byty Letňany - stačí si vybrat...

Vlastní parkovací stání nebo dokonce zděná garáž, sklep a balkon, či alespoň lodžie a příjemně vyhlížející terasa, kde se dá během léta užít spoustu zábavy s přáteli. To všechno nabízí nově postavené byty v Letňanech. V prosinci letošního roku zde totiž bude zkolaudováno několik stovek bytových jednotek, Vy si ještě můžete vybírat z necelých dvou set, které jsou stále volné k zamluvení! Novostavby jsou připravené k nastěhování prakticky hned po kolaudaci, jejich cena se samozřejmě liší podle jejich dispozic. Zatímco byt 1+kk pořídíte už za milion sto tisíc korun, prostornější 4+kk, vhodný hlavně pro širší rodiny, Vás už bude stát dobrých pět nebo šest milionů korun.

Byty v Letňanech a občanská vybavenost

Určitě neváhejte. Byty v Letňanech jsou nejen v blízkosti nákupních a sportovních center, ale najdete zde i jakoukoliv myslitelnou občanskou vybavenost, mezi kterou například spadají různé druhy školských či zdravotnických zařízení. Dětská hřiště, příjemné parky všude kolem a dostatek zeleně přesvědčí nejednoho milovníka přírody a klasického rodinného života, na který ale často bohužel nezbývá v dnešní době dostatek času.

Kvalitní plastová okna (nebo dokonce za příplatek i dřevěná EU okna), vjezd do domu na dálkové ovládání nebo zahrádky, které potěší každého, kdo chce pěstovat vlastní ovoce a zeleninu, nebo se třeba jen těšit z rostlin a květin. To vše je v prostorech bytů v Letňanech v Praze 9 možné...

 
 
Jste zde: Home Letňany Byty Letňany - široký výběr pro každého