Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Nové byty v Letňanech

Rádi byste bydleli v pražských Letňanech? Slibujete si od toho únik od každodenního stresu a shonu, přeplněné městské hromadné dopravy a poklidné prostředí, kde se dá dlouze a pohodlně relaxovat sportem nebo lenošením? To jste tu správně. Stačí kontaktovat nás a začít jednat o koupi bytu v Letňanech.

Byty Letňany - dostupné bydlení

Za byty s podlahovou plochou v rozmezí 30 a 110 metrů čtverečních totiž zaplatíte sumu zhruba mezi dvěma a šesti miliony korun, samozřejmostí jsou například plovoucí podlahy, různorodý výběr vnitřní dlažby, vybavení koupelny, kuchyně nebo dokonce i relativně takových drobností, jako jsou typy svítidel.

Byty v Letňanech budou podle všeho dokončen a zkolaudovány během roku 2014, nastěhovat se můžete samozřejmě kdykoliv poté. Byty jsou opravdu kvalitní, mají střechu z mohutných betonových tašek, cihelné zdivo a jsou i moderně zařízené. Najdete zde totiž přípojku k satelitu, kabelové televizi nebo vysokorychlostnímu internetu, takže obavy, podle kterých budete v prostředí Letňan odříznuti od civilizace, jsou naštěstí zcela liché. Bude tomu totiž právě naopak!

V Letňanech je navíc vybudováno neveřejné mezinárodní letiště, je velmi dobře dostupné jak městskou hromadnou dopravou, tak i vlastním automobilem a jen tři sta metrů od letištní plochy je stanice pražského metra. Obchodní centrum Letňany pak nabízí možnosti všestranného nakupování, ale i dobré zábavy, sportu a kulturního vyžití. Aquacentrum, fitness kluby nebo lesopark v kombinaci s cyklistickými stezkami nabízí sportovním nadšencům víc než dost...

V nových bytech v Letňanech najdete i skvělý výhled do příjemně zelené krajiny, stejně jako pohodlné bydlení, které skýtá například i dětské hřiště, zastřešené parkování nebo skvělé vybavení bytu, které si můžete vybrat podle svého nejlepšího gusta. Takže pokud váháte, vlastně ani nemáte proč... Novostavby Praha 9 - Letňany čekají na vás.  :-)

 

 
 
Jste zde: Home Letňany Nové byty v Letňanech