Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Uvažujete o koupi bytu v Praze 9 - Letňanech?

Byty v Praze 9 - Letňanech v posledních letech rostou doslova jako houby po dešti. Tato žádaná lokalita se pomalu zaplňuje bytovými jednotkami, které skýtají nejen velký komfort bydlení, ale působí i moderně, vzdušně a útulně.

 

Byty Letňany - developerský evergreen

V Letňanech v průběhu let 2008 a 2011 vyrostlo celkem 255 nových bytů a další stavební plány jsou v přípravě na papíře, nebo už se pomalu realizují. Pokud chcete byt v Letňanech, kde lze vést pohodlný rodinný život se vším všudy, bez hluku velkoměsta a v prostředí krásné přírody, navíc lehce dostupnou centru našeho hlavního města, máte nejvyšší čas! Letňany jsou podobně jako třeba lokalita Prahy 6 a další okrajové části města vhodné zvláště pro rodiny s dětmi nebo lidi, kteří by prostě a jednoduše rádi žili ve velmi klidném prostředí.

Byty v Letňanech nejsou drahé

Ceny bytů samozřejmě určuje i jejich plošná výměra, ta se pohybuje od 30 do zhruba 100 metrů čtverečních. Za nejmenší bytovou kategorii, 1+kk, zaplatíte v průměru půldruhého milionu korun. Za byt kategorie 5+kk nebo 6+kk si připravte o něco více, řádově pět až osm milionů korun.

Letňany, které kdysi byly jen maličkou obcí daleko za centrem Prahy, se za několik desetiletí rozrostly do opravdové městské čtvrti, která nabízí odpovídající infrastrukturu a má skvělé dopravní, obchodní i společenské zázemí. Dostupnost městské hromadné dopravy, včetně blízkosti jedné z tras metra, je určitě výhodou nejen pro osoby v aktivním pracovním procesu, ale i pro mnohé studenty, kteří se chystají do Letňan bydlet se svými rodiči. Velice rozmanitou občanskou vybavenost, která zde ještě před několika lety nebyla tak docela samozřejmostí, dokresluje městská zeleň, které je v okolí bytů v Letňanech asi nejvíce v celé Praze.

V Letňanech zkrátka najdete všechno, co potřebujete k životu, ať už jste příslušník jakékoliv sociální či věkové kategorie. Takže s nákupem novostavby není proč váhat, může sloužit jednou i vašim dětem.

 

Více z této kategorie: Nové byty v Letňanech »
 
 
Jste zde: Home Letňany Uvažujete o koupi bytu v Praze 9 - Letňanech?