Byty Letňany - Nové byty v Letňanech

Byty LetňanyLetňany, které kdysi byly jen malikou obcí daleko za centrem Prahy, se za několik desetiletí rozrostly do opravdové městské čtvrti, která nabízí odpovídající infrastrukturu a má skvělé dopravní, obchodní i společenské zázemí. Nové byty, které Vám nabízíme ke koupi, Vám poskytnou příjemné bydlení a skvělou investici v žádané lokalitě. Ceny bytů jsou více než dostupné a díky možnosti hypotečního financování se možná budete moci poohlédnout i po větším bytě, než jste původně zamýšleli. Kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat.

Byty Letňany - nový projekt se 79 byty

Mezi ulicemi Krnovská a Frýdecká vyroste osmipatrová novostavba se 79 byty všech dispozic. Ke koupi bytu Vám stačí pouze 10% ceny, zbytek lze doplatit hypotékou. Nejlevnější byty startují již lehce nad 1 mil. Kč, nenechte si ujít tuto výjimečnou příložitost ke koupi nového bytu v Letňanech!

By putting all of your content into nested categories you can give users and search engines access to everything using a menu.

Realitní servis

Praha 6 byty

Specializujeme se na prodej developerských projektů

Praha 6 byty .cz je jedním z mnoha našich projektů. V našem portfoliu naleznete stovky nových bytů a RD po celé Praze. Aktuálně například byty Karlín a další...

Servis developerům

Praha 6 byty

Kompletní servis pro developery

Zajišťujeme projektové financování, hypoteční servis a prodej nemovitostí. 

Financování hypotékou

Praha 6 byty

Hypotéka - ideální nástroj pro financování nemovitosti

Rádi Vám bezplatně zajistíme financování vybrané nemovitosti hypotékou. Máme licence všech bank. Více...

 
 
Jste zde: Home Byty Letňany